Zákon o elektronických komunikacích: jaký dopad mají změny na obce? (Webinář BCO)

Zákon o elektronických komunikacích má zásadní význam při výstavbě a provozování internetu. Aktuálně doznal řady důležitých změn. O jaké se jedná? Co se mění z pohledu měst a obcí? Na co si dát nově pozor?

Na tyto a celou řadu dalších otázek odpoví webinář, který zejména pro starosty obcí a menších měst pořádá Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR (MPO) a jeho projekt Broadband Competence Office ČR (BCO) zabývající se podporou rozvoje vysokorychlostního internetu. Uskuteční se v pátek. 4. listopadu od 10.00 do 11.00 a bude pro zájemce volně přístupný přes níže uvedený odkaz na živé vysílání prostřednictvím YouTube.

Webinář sledujte živě na YouTube kanále BCO zde: https://youtu.be/cDY2p2JxRec

   
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: