Webinář BCO - optické sítě

Optické sítě jsou dlouhodobě nejefektivnější technologií pro přenos informací v rámci internetového připojení. Jak fungují? Jaké výhody mohou uživatelům přinést? Jak vypadá optika v domovním rozvodu? Na tyto a mnohé další dotazy odpoví webinář, který se uskuteční v pátek 2.12. od 10.00 do 11.00. Připojit se k němu můžete zdarma prostřednictvím živého vysílání na YouTube.

  Lektoři webináře: • Jan Brouček ředitel PROFiber Networking CZ s.r.o., školitel AKADEMIE VLÁKNOVÉ OPTIKY A OPTICKÝCH KOMUNIKACÍ •    Michal Manhart vedoucí projektu Broadband Competence Office ČR, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR  

Živé vysílání můžete sledovat v pátek 2. prosince od 10. hodin. Odkaz na YouTube bude zveřejněn před vysíláním zde na stránkách www.bconetwork.cz.

     
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: