Webinář BCO - Mapové podklady

Mapové podklady obsahující informace o internetových sítích, kde je nalézt a jak s nimi pracovat. Webinář s těmito informacemi uspořádalo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR (MPO) a jeho projekt Broadband Competence Office ČR (BCO) pro představitele samospráv, odbornou i laickou veřejnost a podnikatele v oblasti elektronických komunikací. Živé vysílání shlédla více než stovka účastníků, další zájemci budou mít možnost webinář shlédnout ze záznamu, který bude po jeho  zpracování a sestříhání umístěn na webu BCO.

   

Prozatím je na odkaze https://www.youtube.com/watch?v=O7WAtUb3EgI dostupné ke shlédnutí celé živé vysílání.

„V rámci webináře jsme zájemcům poradili, kde mohou mapové podklady týkající se internetu najít, jak se v nich orientovat, a hlavně jak je používat. A to vše v návaznosti na situace v konkrétních městech a obcích,“ prohlásil Michal Manhart, vedoucí projektu BCO.

Problematikou provedl účastníky Tomáš Kafka z projektu BCO, který je specialistou na internetové mapové podklady. „Jde o účinné nástroje, pokud se s nimi seznámíte a naučíte se je používat. A právě o tom byl náš webinář. Protože jsme jej natočili, může se o mapových podkladech dozvědět každý zájemce,“ konstatoval Tomáš Kafka.

Doprovodnou prezentaci k webináři naleznete ZDE jako soubor .pdf . Seznam užitečných odkazů, zmíněných během webináře, je pak k dispozici zde na stránkách BCO.


Mapové podklady byly prvním ze série webinářů, které MPO a BCO k problematice internetu na podzim uspořádají. Další webinář se uskuteční v pátek 4. listopadu se začátkem v 10 hodin a bude věnován Zákonu o elektronických komunikacích. Připojit se k němu bude možné prostřednictvím webu BCO.

  Webinář - mapy
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: