Ve Vigvamu se hovořilo také o Digitálních technických mapách

Co přinesou Digitální technické mapy, jaký význam budou mít pro poskytovatele internetu nebo třeba jak do nich předávat data. Tato témata prezentovalo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR prostřednictvím svého projektu Broadband Competence Office ČR (BCO) na Zimním setkání ISPíků, které se uskutečnilo v Resortu Vigvam v Němčicích u Kolína.

Ve Vigvamu se hovořilo také o Digitálně technických mapách

Řešili jsme celou řadu otázek, například „Mám evidovat prázdnou chráničku?“, „Co mikrotrubičky?“, nebo „Zakreslit či ne více kabelů jednoho vlastníka ve stejné trace?“ To všechno jsou věci, které je potřeba probrat s podnikateli v oblasti elektronických komunikací i dalšími odborníky,“ prohlásil Michal Manhart, vedoucí projektu BCO. Dodal, že BCO na setání konzultovala se zájemci z řad ISP i připravovanou dotační výzvu.

Prezentace Digitální technické mapy přichází [PDF 831 kB]

Další informace k Zimnímu setkání ISPíků lze nalézt na www.wifiprofi.cz/vigvam/

Další setkání k tématu DTM a další problematice se uskuteční 17. července v Uherském Hradišti.

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: