Průzkum využití internetu v domácnosti

Průzkum využití internetu v domácnosti

Zveme vás k účasti na průzkumu "Využití internetu v domácnosti". Zapojení spočívá ve vyplnění krátkého anonymního dotazníku umístěného na tomto odkaze. Dotazník obsahuje 22 otázek a jeho vyplnění zabere nejvýše 6 minut.

Budeme moc rádi, pokud dotazník vyplníte, napomůžete tak dalšímu rozvoji vysokorychlostního internetu nejen v ČR, ale také v místě vašeho bydliště a oblasti kde žijete.

Jedním z mnoho výstupů jsou například i data o cenách připojení po krajích ....

„Najdete podobná konsolidovaná dat jinde?“

Cena připojení k Internetu dle kraje

Nebo například o spokojenosti s kvalitou ....

Spokojenost obyvatel a připojením k Internetu dle kraje

Průzkum "Využití internetu v domácnosti v roce 2022" se letos uskuteční už počtvrté. S výsledky předchozích tří ročníků se můžete seznámit prostřednictvím odkazu https://grantthornton.eu/pruzkumint/. Také v letošním roce je spolupořadatelem průzkumu Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, které vás oslovuje prostřednictvím nás z projektu Broadband Competence Office ČR (BCO), který zřídilo na podporu rozvoje vysokorychlostního internetu.

Děkujeme za spolupráci a vaši ochotu.

Broadband Competence Office ČR

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: