Potíže s příjmem signálu na území Karlovarského kraje

Víc než 30 obcí nebo městských částí Karlovarského kraje dlouhodobě bojuje se špatnou dostupností signálu pro mobilní telefony. Zpravidla se jedná o místa v odlehlých lokalitách, ale s příjmem internetu a signálu operátorů telefonních sítí mají potíže i v blízkosti větších měst. Případy, kdy se lidé nemohou v krizové situaci spolehnout na mobil ani internet popisují starostové několika obcí v reportáži Českého rozhlasu (odkaz na celou reportáž ZDE)

Vedení kraje bude problematiku řešit s koordinátory BCO. Již během února by měly být výsledky pilotního projektu, zaměřeného na analýzu situace ve třech obcích. Zdroj: https://vary.rozhlas.cz/potize-s-prijmem-signalu-ma-na-uzemi-karlovarskeho-kraje-vice-nez-30-obci-a-8664954
Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: