Nepřehlédněte možnost podpory pro inovativní start-upy a nové technologie – demonstrativní projekty rozvoje aplikací pro průmyslové oblasti za použití sítí 5G

Rádi bychom upozornili na právě probíhající příjem žádostí o podporu do II. Výzvy Digitální ekonomika a společnost, inovativní start-upy a nové technologie – Investice č.6 Demonstrativní projekty rozvoje aplikací pro průmyslové oblasti za použití sítí 5G.

Nepřehlédněte možnost podpory pro inovativní start-upy a nové technologie, zdroj: Pixabay

Výzva je zaměřena na podporu projektů, směřujících k urychlení vývoje komerčně použitelných aplikací pro sítě 5. generace pomocí demonstrativních projektů. Podpořeny budou takové aktivity, jejichž hlavní náplní je investice nebo pořízení nových služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií v oblastech (RIS3), tedy software a hardware, služby, osobní a další náklady související se zásadní změnou výrobního postupu za použití mobilních sítí 5. generace a jeho demonstrace v oblasti Průmyslu 4.0.

Termín ukončení příjmu žádostí je stanoven na 30. 9. 2023.

Kompletní informace a podmínky výzvy naleznete na webových stránkách poskytovatele dotace (Ministerstva průmyslu a obchodu):

https://www.mpo.cz/cz/podnikani/narodni-plan-obnovy/vyzvy/investice-c--8-demonstrativni-projekty-rozvoje-aplikaci-pro-prumyslove-oblasti-za-pouziti-siti-5g--275331/

V souvislosti s vyhlášenou výzvou připravuje Ministerstvo průmyslu a obchodu zdarma on-line seminář, na kterém mohou potencionální žadatelé zkonzultovat své dotazy k projektovým záměrům a přípravě žádosti o dotaci.

Termín konání semináře je stanoven na 22. 8. 2023 od 10 do 13h.

Registraci na seminář je možné provést do 20. srpna 2023 na https://www.mpo.cz/udalost503.html. Po provedení registrace Vám bude zaslán odkaz na on-line seminář.

Zvažte prosím zaslání vašich dotazů předem na e-mail: 5G-demonstrace@mpo.cz

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: