Dubnové webináře BCO a ČTÚ

Rádi bychom vás upozornili a pozvali na dva online živé webináře, které proběhnou během dubna. Jsou určeny především pro představitele samospráv, pro pracovníky IT odborů a oddělení, pracovníky majetkoprávních odborů a pracovníky dalších odborů a oddělení, do jejichž kompetencí budování sítí elektronických komunikací patří.

Ačkoli je každý z webinářů pořádán jinou organizací, obsahově na sebe navazují, a proto zájemcům doporučujeme zúčastnit se obou. Program, podrobnosti a registrace v níže uvedených pozvánkách a odkazech.


Vysokorychlostní internet dostupný pro města a obce Čtvrtek 8. dubna 2021 | 10.00 – 12.00 pořádá BCO ČR Pozvanka webinář BCO

Registrace ZDE


Aktuální otázky zavádění vysokorychlostního internetu Čtvrtek 22. dubna 2021 | 9.30 – 12.00 pořádá ČTÚ Pozvanka webinář ČTÚ

Registrace ZDE

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: